پارک جنگلی(پارک ملی پیلانسبرگ)

پارک ملی پیلانسبرگ تنها 15 کیلومتر با سان سیتی فاصله دارد. پیلانسبرگ که یکی از بزرگترین پارک های آفریقا و مناطق آبی آزاد جهان است، تجربه مشاهده 5 جانور بزرگ افریقا و مناظر کوهستانی که در دهانه یک آتشفشان بسیار بسیار قدیمی واقع شدند را در اختیار شما قرار می دهد. بازدیدکنندگان می توانند از تورهای سافاری به همراه راهنما استفاده کنند یا از طریق بالن هوای گرم به سیاحتی بی نظیر و نادر بپردازند.

این پارک ۵۵۰۰۰ هکتاری، چهارمین پارک بزرگ آفریقای جنوبی است. پارک پیلانسبرگ که عاری از مالاریاست، در بقایای مرکز یکی از سه آتشفشان قلیایی دنیا قرار دارد و دارای مناظر طبیعی ناهموار، دره های پر آب و سکونت گاه های بسیار جالب انسان های هزاران سال پیش است. پیلانسبرگ در سال ۱۹۷۹ به منطقه ای حفاظت شده تبدیل شد. پستانداران و پرندگان منحصر به فرد بسیاری همچون کفتار قهوه ای، غزال آفریقایی، بلبل چشم قرمز و چشم سیاه، کرگدن های سیاه رنگ و سفید، زرافه، اسب آبی،… و انواع درختان از جمله شاه بلوط و گزانگبین در این پارک یافت میشوند.

پرواز با بالون بر فراز پیلانسبرگ :

بهترین راه دیدن پارک زیبای پیلانسبرگ و حیات وحش آن، بدون شک پرواز بر فراز آن است. این ماجراجویی هیجان انگیز حدود ۴ ساعت به طول میانجامد. پس از پیاده شدن از بالون، با صبحانه کامل انگلیسی از شما پذیرایی میشود و به شما گواهی اولین پرواز داده میشود. کودکان زیر ۱۲ سال اجازه ورود ندارند مگر اینکه قد آنها بیشتر از ۱.۲ متر باشد.

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *